x

 DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE !
Covid-19 korunma tedbirleri ve kargo firmalarındaki KOTALI mal alım sebebi nedeniyle 15 güne varan geçikmeler yaşanmaktadır. 
Lütfen geciklemeleri göz önünde bulundurarak sipariş veriniz. Gecikmelerden dolayı özür dileriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 
SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ..

ARALIK AYI İTİBARİ İLE SATIŞLARIMIZ BAŞLAYACAKTIR.

CARDİNAL ASMA FİDANI

15,90 TL
ARALIK AYI İTİBARİ İLE SATIŞLARIMIZ BAŞLAYACAKTIR. Stoklara düşünce haber ver
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • CARDİNAL ASMA FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Cardinal üzüm çeşidi asmaları kuvvetli gelişir ve verimi yüksektir. Erkenci üzüm çeşidi içinde çok iri taneli, yuvarlak şekilli, kırmızı mor taneleri olan çekirdekli bir üzüm çeşitidir. Salkımlar çok irilikte ve seyrektir. En erkenci kırmızı sofralık üzüm türlerinden biridir. Ağustos ayı başların da olgunlaşmaya başlar fakat hasat tarihi fidanın bulunduğu yerin rakımına göre ve yıllara göre değişebilmektedir. Ülkemizin hemen hemen tüm bölgelerin de yetiştirmeye uygundur. Cardinal asma fidanın verimi 3-4 ton /dekar da üretimi gerçekleşmektedir. Yüzlerce fidan çeşidini bünyesinde bulunduran fidanlık.com.tr adresinize teslim fidanı çeşitleri ve %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Seçim yaptığınız ürünleri güvenli alışveriş seçeneği ve hızlı kargo gönderimi ile ne kısa zamanda adresinize ulaştıran fidanlık.com.tr alanında lider firmalar arasında bulunmaktadır.

  Cins : ASMA (ÜZÜM).

  Çeşit : CARDİNAL.

  Sınıfı : Renkli Sofralık.

  Olgunlaşma Dönemi : Erken.

  Tane Şekli : Yuvarlak.

  Tane İriliği : Çok İri 7-9 gr.

  Tane Rengi : Kırmızı Mor.

  Çekirdek Sayısı : 2-3.

  Tad Özelliği : Doğal.

  Salkım Şekli : Dallı Konik ve Silindirik.

  Salkım İriliği : Çok İri 500-650 gr.

  Salkım Sıklığı : Seyrek.

  Budama Şekli : Kısa.

  Yetiştiği Yöre : Marmara, Ege, İç Anadolu.

  Diğer Özellikleri : Mildiyö, külleme ve ölü kola hassastır. Miyerandaja hassas olup, hasatta yağış olursa tane çatlayabilir. Cardinal aynı zamanda serada plastik örtü altında yetiştirilebilir. Bu taktirde uzun budanabilir.

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.