x

 DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE !
Covid-19 korunma tedbirleri ve kargo firmalarındaki KOTALI mal alım sebebi nedeniyle 15 güne varan geçikmeler yaşanmaktadır. 
Lütfen geciklemeleri göz önünde bulundurarak sipariş veriniz. Gecikmelerden dolayı özür dileriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 
SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ..

GEMLİK (TRİLYE) ZEYTİN FİDANI (MİNİMUM 10 ADET)

12,00 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • GEMLİK (TRİLYE) ZEYTİN FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Gemlik zeytin fidanın Anavatanı Anadolu’dur. Gemlik zeytinin bir diğer isimleri de Kara, Kıvırcık ve Kaplık olarak da bilinmektedir. Ağaç özellikleri olarak da orta kuvvetli yapıdadır. Meyve iriliği bakımından orta irilikte olan bu zeytin çeşidinde meyve kalitesi de dikkat çekiyor. Yağ oranın yüksek olması bu zeytin çeşidinde yağ oranın %30 civarında fidan çeşidine olan ilgiyi arttırıyor. Tozlayacı çeşitleri olarak Ayvalık ve Çakır çeşitleri bulunurken Türkiye’de üretilen zeytinlerin %80’ini kapsıyor. Sofralık olarak kullanılmasının dışında da yağ oranının fazla olması yüzünden yağlık olarak da kullanılıyor. Yüzlerce fidan çeşidini bünyesinde bulunduran fidanlık.com.tr adresinize teslim fidanı çeşitleri ve %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Seçim yaptığınız ürünleri güvenli alışveriş seçeneği ve hızlı kargo gönderimi ile ne kısa zamanda adresinize ulaştıran fidanlık.com.tr alanında lider firmalar arasında bulunmaktadır.

  Cins : ZEYTİN.

  Çeşit : GEMLİK (TRİLYE).

  Orjinali : ANADOLU.

  Çiçeklenme Zamanı : Orta Dönem.

  Ağaç Özelliği : Orta kuvvetli gelişim gösterir.

  Meyve İriliği : Orta İri.

  Meyve İçi : Çekirdekleri orta iri.

  Meyve Kabuğu : Siyah Renk.

  Meyve Şekli : Yuvarlak Silindirik.

  Meyve Kalitesi : Meyveleri %30 yağ oranı.

  Hasat Zamanı : Kasım-Aralık.

  Depolama Süresi : Depolamaya elverişlidir.

  Diğer Özellikleri : Ülkemizde üretilen zeytinlerin %80 gemlik zeytin çeşididir. Meyveleri yağ bakımından zengin olduğu için sofralık dışında yağlık olarak da değerlendirilir.

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.