x

 DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE !
Covid-19 korunma tedbirleri ve kargo firmalarındaki KOTALI mal alım sebebi nedeniyle 15 güne varan geçikmeler yaşanmaktadır. 
Lütfen geciklemeleri göz önünde bulundurarak sipariş veriniz. Gecikmelerden dolayı özür dileriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 
SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ..

İade ve Geri Gönderim İşlemleri
  • İade ve Geri Gönderim İşlemleri

    Ürün iade ile ilgili bilgileri içeren fatura ile birlikte alıcı adresine teslimatı yapan Kargo şirketi kanalıyla satıcıya ulaştırmalıdır. Satıcıya ulaşan iade ürün iş sözleşmede belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir , geri ödemesi de alıcı kredi kartına / hesabına yatırılır. Ürün iadesi yapılmadan bedel iadesi yapılmaz. Kredi kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır. Üründe tekrar dikim için uygunşuğu yok olmuş ise ürün iadesi için ödeme yapılmaz. Her ürün için genel iadesi süresi 7 gündür. Bu süre içerisinde , ambalaj açılmış , kullanılmış , tahrip edilmiş vs. Şekilde ki ürünlerin iadesi kabul edilmez. İade orjinal ambalaj ile yapılmalıdır.

    Ürün tarafımıza gelip , iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra tarafınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak , iadenizi hesabınıza 3 ile 7 iş günü arasında yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.