x

 DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE !
Covid-19 korunma tedbirleri ve kargo firmalarındaki KOTALI mal alım sebebi nedeniyle 15 güne varan geçikmeler yaşanmaktadır. 
Lütfen geciklemeleri göz önünde bulundurarak sipariş veriniz. Gecikmelerden dolayı özür dileriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 
SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ..

ARALIK AYI İTİBARİ İLE SATIŞLARIMIZ BAŞLAYACAKTIR.

KIRMIZI ÇEŞİDİ ANTEP FISTIĞI FİDANI

54,95 TL
ARALIK AYI İTİBARİ İLE SATIŞLARIMIZ BAŞLAYACAKTIR. Stoklara düşünce haber ver
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • KIRMIZI ÇEŞİDİ ANTEP FISTIĞI FİDANI ÖZELLİKLERİ

    Antep fıstığı ülkemiz de en beğenilen kuru yemiş çeşitlerinden biridir. Antep fıstığı kuru yemiş olarak adlandırılsa da sakız ağacı ailesinden bir meyve çeşidi türündendir. Ana vatanı Türkiye olmakla birlikte İran ve Türkmenistan da kolaylıkla yetiştirilebilmektedir. Yetiştiriciliği ekonomik bir fayda sağladığından dolayı kırmızı çeşidi antep fıstığı fidanı dikiminden 10 yıl sonra meyve vermeye başlar. Ağaç başına yıllık verimi 10-12 kg arasında değişiklik gösterip uzun ömürlü bir ağaç türüdür. Erken olgunlaşan meyve kalitesi uzun çeşidine yakın bir çeşittir. Ağırlıklı olarak Gaziantep yöresinin yüksek kesimlerin de yetişmekte olup, erken olgunlaşması nedeniyle tercih edilmektedir. Yüzlerce fidan çeşidini bünyesinde bulunduran fidanlık.com.tr adresinize teslim fidanı çeşitleri ve %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Seçim yaptığınız ürünleri güvenli alışveriş seçeneği ve hızlı kargo gönderimi ile ne kısa zamanda adresinize ulaştıran fidanlık.com.tr alanında lider firmalar arasında bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.