x

 DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE !
Covid-19 korunma tedbirleri ve kargo firmalarındaki KOTALI mal alım sebebi nedeniyle 15 güne varan geçikmeler yaşanmaktadır. 
Lütfen geciklemeleri göz önünde bulundurarak sipariş veriniz. Gecikmelerden dolayı özür dileriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 
SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ..

ARALIK AYI İTİBARİ İLE SATIŞLARIMIZ BAŞLAYACAKTIR.

UZUN ÇEŞİDİ ANTEP FISTIĞI FİDANI

54,95 TL
ARALIK AYI İTİBARİ İLE SATIŞLARIMIZ BAŞLAYACAKTIR. Stoklara düşünce haber ver
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • UZUN ÇEŞİDİ ANTEP FISTIĞI FİDANI ÖZELLİKLERİ

    Anavatanı Türkiye olmakla birlikte İran ve Türkmenistan da kolaylıkla yetiştirilebilmektedir. Orta mevsim de olgunlaşan meyve kalitesi orta olan bir çeşittir. Küçük ebadına karşın, Gaziantep yöresinin yüksek kesimlerin de yetişmekt olup dünya çapında lezzetli ile tanınmaktadır. Ağaç başına yıllık verimi 10-12 kg arasında değişiklik gösterip uzun ömürlü bir ağaç türüdür. Diğer çeşitlere nazaran daha geç olgunlaşmakta fakat verimi daha yüksek olarak gerçekleşmektedir. Gıda sanayinde kullanımı oldukça yaygındır ve ülkemiz de bulunan en yaygın çeşittir. Antep Fıstığı ülkemiz de ne beğenilen kuru yemiş çeşitlerinden biridir. Yüzlerce fidan çeşidini bünyesinde bulunduran fidanlık.com.tr adresinize teslim fidanı çeşitleri ve %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Seçim yaptığınız ürünleri güvenli alışveriş seçeneği ve hızlı kargo gönderimi ile ne kısa zamanda adresinize ulaştıran fidanlık.com.tr alanında lider firmalar arasında bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.