Fidanlık, Tüm Fidan Çeşitleri
menubar
Sepetim Giriş Yap
750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO

Bacon Avokado Fidanı 

Bu kategoride Bacon Avokado Fidanı Fiyatını öğrenebilir, Bacon Avokado Fidanı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilir ve online sipariş verebilirsiniz.
160.00 TL
Benzer Ürünler

BACON AVOKADO FİDANI ÖZELLİKLERİ

Bacon Avakado ağacı dikine gelişim göstermektedir. Ağaç yapısı hafif yayvandır. Yaprakların da anason kokusu mevcuttur. Meyveleri yumurta şeklinde olup, meyve kabuğu yeşil renkte, ince ve pürüzsüzdür, kolay soyulur. Çekirdekleri orta iriliktedir %16-18 oranında yağ içerir. Kuru madde oranı %25-28 'dir. Çiçek tipi B olup, ilkbaharda çiçeklenir. Meyveleri ağaçta uzun süre kalamaz. Ağacı soğuğa en dayanıklı çeşitlerdendir. Taşımaya dayanıklılığı iyidir, bundan dolayı da Pazar değeri yüksektir. Hasat zamanı Kasım-Ocak ayları arasındadır. Yüzlerce fidan çeşidini bünyesinde bulunduran fidanlik.com.tr adresinize teslim fidanı çeşitleri ve %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Seçim yaptığınız ürünleri güvenli alışveriş seçeneği ve hızlı kargo gönderimi ile ne kısa zamanda adresinize ulaştıran fidanlik.com.tr alanında lider firmalar arasında bulunmaktadır.

Avakadonun Sağlığa Olan Faydaları : Cilt sağlığı ve cilt bakımı alanında kullanılmaktadır. A, B, C, E ve K vitaminleri bakımından da çok zengindir. Sindirim sistemini ve kansere karşı korur. Göz sağlığını korur.Kalp sağlığını korur. Kan basıncını düzenler.

whatsapp Tıkla İletişime Geç - +90 (542) 119 99 82