x

 DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE !
Covid-19 korunma tedbirleri ve kargo firmalarındaki KOTALI mal alım sebebi nedeniyle 15 güne varan geçikmeler yaşanmaktadır. 
Lütfen geciklemeleri göz önünde bulundurarak sipariş veriniz. Gecikmelerden dolayı özür dileriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 
SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ..

FERRAGNES BADEM FİDANI (MİNİMUM 10 ADET)

30,00 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • FERRAGNES BADEM FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fransız orijinali bir ürün olan Ferragnes diğer badem çeşitlerine göre oldukça dayanıklı bir üründür. Ferragnes badem fidanı, yetiştirilmesi en kolay badem türleri arasında bulunmaktadır. Ağaçları kuvvetli yarı dik gelişir. Tozlayacıları Ferraduel, Texsas'dır. Meyveleri uzun ve oval şekildedir. Kabuğu sert yapıdadır. Geç çiçek açması nedeniyle yetiştiriciliği yaygınlaşan çeşitler arasında yer almaktadır. Bol ürün veren bir badem olması nedeni ile genelde badem yetiştiricileri tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir. Ferragnes Bademleri, iri ürün ebatları ve doyurucu özellikleri ile meşhurdur. Bu bademler aynı zamanda yağ üretimleri için de oldukça uygundur. Badem yetiştiricilerinin en çok tercih ettiği ürünlerin başında gelmesi de bu özelliklerini doğrular şekildedir. Hasat zamanı Eylül'ün 3 haftasıdır. Yüzlerce fidan çeşidini bünyesinde bulunduran fidanlık.com.tr adresinize teslim fidanı çeşitleri ve %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Seçim yaptığınız ürünleri güvenli alışveriş seçeneği ve hızlı kargo gönderimi ile ne kısa zamanda adresinize ulaştıran fidanlık.com.tr alanında lider firmalar arasında bulunmaktadır.

  Cins : BADEM.

  Çeşit : FERRAGNES.

  Orjinali : Fransa.

  Çiçeklenme Zamanı : Geç Dönem.

  Ağaç Özelliği : Kuvvetli yarı dik.

  Meyve İriliği : İri.

  Meyve İçi : Koyu Kahverengi. İç Randımanı %40.

  Meyve Kabuğu : Kahverengi %2 İkiz Meyve.

  Meyve Şekli : Uzun-Oval.

  Meyve Kalitesi : Çok Kaliteli.

  Tozlayıcıları : Ferraduel, Texas.

  Hasat Zamanı : Eylül 3 Haftası.

  Depolama Süresi : Uzun süreli depolanabilir.

  Diğer Özellikleri : Erken yaşlar da meyve verir. İri meyvelerinden dolayı tercih edilir. Hastalıklara dayanımı iyidir.

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.