x

 DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE !
Covid-19 korunma tedbirleri ve kargo firmalarındaki KOTALI mal alım sebebi nedeniyle 15 güne varan geçikmeler yaşanmaktadır. 
Lütfen geciklemeleri göz önünde bulundurarak sipariş veriniz. Gecikmelerden dolayı özür dileriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 
SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ..

FERRADUEL BADEM FİDANI (MİNİMUM 10 ADET)

30,00 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • FERRADUEL BADEM FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Ferraduel badem fidanı Fransız menşeili bir badem türüdür. Ağaç gelişimi kuvvetli yarı dik ve çok verimlidir. Tozlayacıları Ferragnes ve Texas olarak bilinmektedir. Geç çiçeklenen bir fidan türüdür. Oldukça geç çiçeklenen ve bu sayede oldukça fazla ürün veren bir ağaç olan Ferraduel badem ağacı, badem üreticilerinin en çok tercih ettikleri ağaçlar arasında yer alır. Çiçekleri çok geç açtığından dolayı erken donların bulunduğu bölgeler de tercih edilmelidir. Ağaç gelişimi hızlı olduğundan erken meyve yatar ve meyveyi bol verir. Meyveleri sert kabuklu ve dış badem grubundan olup iç randıman %30-35'dir. İç bademler iridir. Büyük taneli badem veren ağaç, aynı zamanda badem yağı üretimimde de yetiştirilmektedir. Aynı zamanda kuru bir ortamda yetişen ve çok fazla suyu sevmeyen bir ağaç olan Ferraduel aynı zamanda saksıda da yetiştirilmeye uygun bir badem fidanı çeşididir. Eylül 2 haftasın da hasadı gerçekleşmektedir. Yüzlerce fidan çeşidini bünyesinde bulunduran fidanlık.com.tr adresinize teslim fidanı çeşitleri ve %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Seçim yaptığınız ürünleri güvenli alışveriş seçeneği ve hızlı kargo gönderimi ile ne kısa zamanda adresinize ulaştıran fidanlık.com.tr alanında lider firmalar arasında bulunmaktadır.

  Cins : BADEM.

  Çeşit : FERRADUEL.

  Orjinali : Fransa.

  Çiçeklenme Zamanı : Geç Dönem.

  Ağaç Özelliği : Kuvvetli yarı dik.

  Meyve İriliği : İri.

  Meyve İçi : Koyu Kahverengi. İç Randımanı %30-35.

  Meyve Kabuğu : Kahverengi %2 İkiz Meyve.

  Meyve Şekli : Uzun-Oval.

  Meyve Kalitesi : Çok Kaliteli.

  Tozlayıcıları : Ferragnes, Texas.

  Hasat Zamanı : Eylül 2 Haftası.

  Depolama Süresi : Uzun süreli depolanabilir.

  Diğer Özellikleri : Erken yaşlar da meyve verir. İri meyvelerinden dolayı tercih edilir.

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.