x

 DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE !
Covid-19 korunma tedbirleri ve kargo firmalarındaki KOTALI mal alım sebebi nedeniyle 15 güne varan geçikmeler yaşanmaktadır. 
Lütfen geciklemeleri göz önünde bulundurarak sipariş veriniz. Gecikmelerden dolayı özür dileriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 
SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ..

CHANDLER CEVİZ FİDANI (MİNİMUM 10 ADET)

25,00 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • CHANDLER CEVİZ FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Chandler ceviz fidanı Amerika Birleşik Devletleri kökenlidir. Yarı yayvan büyüyen bu fidan oval ve pürüzü az olan cevizler verir. Kabuğundan çok kolay ayrılabilen bir ceviz türümüzdendir. Chandler ceviz fidanın gelişimi yavaştır ve bodur ceviz ağacı olarakda bilinir. Cevizler sonbahar ve kış ayların da soğuk, ilkbahar ve yaz ayların da normal büyüme ve olgunlaşma sağlayacak ölçü de sıcaklık isterler. Hava ısısının yüksek olduğu bölgeler de dahi verimi yüksek olacaktır. Bulunduğu rakıma göre değişiklik gösterilse de Eylül ayı içerisin de hasta zamanı olacaktır. Yüzlerce fidan çeşidini bünyesinde bulunduran fidanlık.com.tr adresinize teslim fidanı çeşitleri ve %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Seçim yaptığınız ürünleri güvenli alışveriş seçeneği ve hızlı kargo gönderimi ile ne kısa zamanda adresinize ulaştıran fidanlık.com.tr alanında lider firmalar arasında bulunmaktadır.

  Cins : CEVİZ.

  Çeşit : CHANDLER.

  Çiçeklenme Zamanı : Geç Dönem.

  Ağaç Özelliği : Yarı Kuvvetli ve yarı yayvan gelişir.

  Meyve İriliği : Orta İri.

  Meyve İçi : İç rengi beyaz. Kabuk iç randımanı %49.

  Meyve Kabuğu : Kabuk ince, kabuktan kolay ayrılır.

  Meyve Şekli : Oval ve az pürüzlü.

  Meyve Kalitesi : Kaliteli.

  Tozlayacıları : Franguette.

  Hasat Zamanı : Eylül. Rakıma göre de değişiklik gösterir.

  Depolama Süresi : Uzun süre depolanabilir.

  Diğer Özellikleri : 900 m rakıma kadar bütün her yere dikilebilir. Uç ve yan sürgünlerin neredeyse tamamında meyve verir. Çok meyve verdiği için yavaş gelişir bu yüzden bodur ceviz denilmektedir. Yaş ve kuru olarak da tüketilebilir.

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.