Fidanlık, Tüm Fidan Çeşitleri
menubar
Sepetim Giriş Yap
250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO

Ronde Ceviz Fidanı

Bu kategoride Ronde Ceviz Fidanı Fiyatını öğrenebilir, Ronde Ceviz Fidanı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilir ve online sipariş verebilirsiniz.
%26
İndirim
39.50 TL
Benzer Ürünler

Ronde Ceviz Fidanı Hakkında

Ronde ceviz fidanı, yaşından itibaren polen üretmeye başlayan bir ceviz türü olarak tozlayıcı ceviz fidanı olarak öne çıkmaktadır. 10 yaşında ise maksimum miktarda polen dökme seviyesine erişmiş olan ronde ceviz fidanı, bu süreçte genellikle tozlayıcı bitki olarak da kullanılabilmektedir. Oldukça güçlü bir ağaç yapısı olan Ronde ceviz fidanı, dayanıklı bir gövde yapısına sahiptir. Ronde de Montagne cevizi olarak da bilinmekte olan bu fidanın meyveleri kalite bakımından oldukça iyidir ve meyveleri sarı renktedir. Ronde Ceviz Fidanı oldukça geç çiçeklenip erken verim verir. Fernor Ceviz Fidanı ve Chandler Ceviz Fidanı için ideal tozlayıcı olarak tavsiye edilir.

Fidanlik.com.tr ailesi olarak yarım asırlık tecrübemizle sertifikalı ve yüksek kaliteli meyve fidanlarımızı artık dijital platformlardan sizlere ulaştırıyoruz.

 

Fidanlik.com.tr farkıyla yüzbinlerce fidanımız bereketli mahsulleriyle Azerbaycan ve Türkiye’nin dört bir yanında toprakla buluşarak; çiftçilerimizi mutlu etmeye devam ediyor. Fidanlik.com.tr’den alacağınız meyve fidanları bol mahsulleriyle, oldukça yüksek kazanç sağlamaktadır.

Tüm meyve fidanı siparişleriniz ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlerle tanışmaktan memnuniyet duyacağız.

whatsapp Tıkla İletişime Geç - +90 (532) 616 48 45