Fidanlık, Tüm Fidan Çeşitleri
menubar
Sepetim Giriş Yap
750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO

Zutano Avokado Fidanı

Bu kategoride Zutano Avokado Fidanı Fiyatını öğrenebilir, Zutano Avokado Fidanı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilir ve online sipariş verebilirsiniz.
160.00 TL
Benzer Ürünler

ZUTANO AVOKADO FİDANI ÖZELLİKLERİ

Zutano avokado Meksika soyundandır. Ağaçları dikine gelişir. Meyve ağırlığı 170-285 gr olup armut şeklindendir. Meyve kabuğu sarımsı yeşil renkli, yüzeyi düzgün, ince olup soyulması kolaydır. Meyve iriliğine göre çekirdek büyüktür. Zutano avokado %18 oranında yağ içerir. Çiçek grubu B olup, erken ilkbahar da çiçeklenir. Meyve ağaç üzerinde uzun süre kalamaz. Lezzetli olup, taşımaya uygunluğu ve pazar değeri orta derecededir. Her yıl düzeli olarak meyve verir. Fuerte çeşidine tozlayacı olarak kullanılır. Ağacı soğuğa karşı dayanıklıdır. 2-3 yaşında meyve vermeye başlar. 8-10 yaşından itibaren en yüksek verim alınmaya başlanır. Ülkemiz koşullarında hasat mevsimi Kasım başı- Aralık sonu olarak belirtilebilir. Yüzlerce fidan çeşidini bünyesinde bulunduran fidanlik.com.tr adresinize teslim fidanı çeşitleri ve %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Seçim yaptığınız ürünleri güvenli alışveriş seçeneği ve hızlı kargo gönderimi ile ne kısa zamanda adresinize ulaştıran fidanlik.com.tr alanında lider firmalar arasında bulunmaktadır.

Avakadonun Sağlığa Olan Faydaları : Cilt sağlığı ve cilt bakımı alanında kullanılmaktadır. A, B, C, E ve K vitaminleri bakımından da çok zengindir. Sindirim sistemini ve kansere karşı korur. Göz sağlığını korur. Kalp sağlığını korur. Kan basıncını düzenler.

whatsapp Tıkla İletişime Geç - +90 (542) 119 99 82