Fidanlık, Tüm Fidan Çeşitleri
menubar
Sepetim Giriş Yap
750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO

Fuerte Avokado Fidanı

Bu kategoride Fuerte Avokado Fidanı Fiyatını öğrenebilir, Fuerte Avokado Fidanı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilir ve online sipariş verebilirsiniz.
160.00 TL
Benzer Ürünler

FUERTE AVOKADO FİDANI ÖZELLİKLERİ

Dünyada yetiştiriciliği yapılan önemli bir avokado çeşididir. Ağacı büyük yapıda yayvan gelişir. Çiçek tipi B olup, ilkbaharda çiçeklenir. Meyvesi armut şekli olup, meyve ağırlığı 175-400 gr arasındandır. Meyve kabuğu rengi yeşil renkli, derim yapıda, sert, orta kalınlıkta, kolay soyulur özelliktedir. Meyve eti oldukça lezzetlidir. Meyve ağaç üzerinde uzun süre kalabilir. Çekirdek orta büyüklüktedir. Yerel ilkim koşullarının uygunluğuna göre az veya çok kendi kendine meyve verebilir. Bir yıl az, bir yıl çok meyve alınır. Meyve verimi tutarlı değildir. Taşımaya uygunluğu iyidir. Pazarlarda tutulan bir çeşittir. Ülkemiz koşulların da hasat zamanı Nisan ortası-Ekim sonu olarak bilinmektedir. 4-5 yılda meyve vermeye başlar. 2-15 yaşların da en yüksek verim alınır. Yüzlerce fidan çeşidini bünyesinde bulunduran fidanlik.com.tr adresinize teslim fidanı çeşitleri ve %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Seçim yaptığınız ürünleri güvenli alışveriş seçeneği ve hızlı kargo gönderimi ile ne kısa zamanda adresinize ulaştıran fidanlik.com.tr alanında lider firmalar arasında bulunmaktadır.

Avakadonun Sağlığa Olan Faydaları : Cilt sağlığı ve cilt bakımı alanında kullanılmaktadır. A, B, C, E ve K vitaminleri bakımından da çok zengindir. Sindirim sistemini ve kansere karşı korur. Göz sağlığını korur.Kalp sağlığını korur.Kan basıncını düzenler.

whatsapp Tıkla İletişime Geç - +90 (542) 119 99 82