Fidanlık, Tüm Fidan Çeşitleri
menubar
Sepetim Giriş Yap
750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO

Hass Avokado Fidanı

Bu kategoride Hass Avokado Fidanı Fiyatını öğrenebilir, Hass Avokado Fidanı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilir ve online sipariş verebilirsiniz.
160.00 TL
Benzer Ürünler

HASS AVOKADO FİDANI ÖZELLİKLERİ

Hass avokado fidanı son yıllarda dünyada yetiştiriciliği en fazla yapılan çeşitlerin başında gelmektedir. Ağacı yayvan gelişir. Çiçek tipi A olup i İlkbahar da çiçeklenir. Meyve kabuğu olgunlaştığında siyaha yakın koyu renkli, yüzeyi pürtüklü, kalın oldukça kolay soyulabilen özelliktedir. Meyve iriliğine oranla tohumu küçük-orta büyüklüktedir. %18-20 yağ içerir. Meyve eti lezzetli çeşitlerden birisidir. Meyvesi ağaç üzerin de uzun süre kalabilir. Hass çeşidine bacon çeşidi tozlayıcı olarak kullanılabilir. 3-4 yaşında meyve vermeye başlar. 10-12 yaşından itibaren en yüksek verim alınmaya başlanır. Taşımaya uygunluğu çok iyidir. Bu çeşide pazar da oldukça talebi fazladır. Yüzlerce fidan çeşidini bünyesinde bulunduran fidanlik.com.tr adresinize teslim fidanı çeşitleri ve %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Seçim yaptığınız ürünleri güvenli alışveriş seçeneği ve hızlı kargo gönderimi ile ne kısa zamanda adresinize ulaştıran fidanlik.com.tr alanında lider firmalar arasında bulunmaktadır.

Avakadonun Sağlığa Olan Faydaları : Cilt sağlığı ve cilt bakımı alanında kullanılmaktadır. A, B, C, E ve K vitaminleri bakımından da çok zengindir. Sindirim sistemini ve kansere karşı korur. Göz sağlığını korur. Kalp sağlığını korur. Kan basıncını düzenler

whatsapp Tıkla İletişime Geç - +90 (542) 119 99 82