Fidanlık, Tüm Fidan Çeşitleri
menubar
Sepetim Giriş Yap
750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
AÇIK KÖKLÜ FİDANLAR

AÇIK KÖKLÜ FİDANLAR

Açık Köklü Fidanlar ihtiyacınız durumunda firmamız tarafından sizlere ulaştırılmaktadır. Olağan her durumda sektöre yenilikleri getiren işletmemiz ile siz değerli tarım ve hobi bahçe ile uğraşan en minimal yada en büyük üretici dahil her müşterimize ulaştıracak ürünlerimiz bulunmaktadır. Sizlerde ana sayfamızda olan bu mükemmel ürünleri hızlıca keşfedebiliriniz. Yapmanız gereken gerçek ve kusursuz ürünleri firmamızdan satın almak olacaktır.

 

Açık Köklü Fidanlar

En kaliteli fidanlar fidanlik.com.tr ile tüketicilere ulaştırılır, Sizler için her mevsim çaba gösteriyoruz.

 

Açık Köklü Fidan Nedir?

Açık Köklü Olanlar kış dönemi diye adlandırdığımız , Açık Köklü Fidanlar Ekim'den Mart sonuna kadar olan 6 aylık sürede dikilebilen fidanlara denir , biraz daha uzun olarak gözlemlenebilir. Ancak bu durum geçici olabilmektedir.

Bu fidanların nakliyesi taşıması biraz daha ekonomik olmaktadır ve toplu alımlar için kolaylık sağlandığı gibi iskontoları mümkündür.
Açık köklü fidanların kökleri, kargo aşamasında zarar görmemesi için özel ilaçlı suya batırılmaktadı ve o şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.
Kış dönemi uyku halindeki bitkinin gövdesinden su çekilir ve suya ihtiyacı çok az olmaktadır. Köklerine nemli bir okadarda rutubetli ortamın sağlanması, haftalarca hayatta kalması için yeterli olur. Mantar hastalıklarına karşı ilaçlı su takviyesi yeterlidir ve bu sayede fidan sağlıklı bir şekilde ulaşmakta ve bu özel fidanlama sisteminin ekolojik dengeye fayda ve doğaya artıları olmaktadır.  Lütfen işletmemiz bünyesinde bulunan ürünlerin kalitesini görmememezlikten gelmeyin. Açık Köklü Fidanlar için tercih edin ve tavsiye edin

whatsapp Tıkla İletişime Geç - +90 (542) 119 99 82