DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE !
Covid-19 korunma tedbirleri ve kargo firmalarındaki KOTALI mal alım sebebi nedeniyle 15 güne varan geçikmeler yaşanmaktadır. 
Lütfen geciklemeleri göz önünde bulundurarak sipariş veriniz. Gecikmelerden dolayı özür dileriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 
SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ..

UCB 1 ANTEP FISTIĞI ANACI

15 Haziran 2020
UCB 1 ANTEP FISTIĞI ANACI

California Üniversitesi tarafından geliştirilmiş. P. Atlantica x P.İntegerrima melezi bir anaçtır. Her iki ebeveyn de homozigot olup en az değişkenlik gösteren melez fideler üretmektedir. Toprak kökenli Phytophthore fugal hastalıklarına, nematod, tuzluluğa dayanıklı, soğuğa tolerant bir anaçtır. Çok güçlü olmakla birlikte Antep Fıstığı için en yeni ve popüler bir anaç türüdür. Endüstri de en geniş dikim alanı olan ve en çok test edilen anaç türüdür. Doku kültürü laboratuvarlarında üretilir. Doku kültürü olmasının sağladığı avantajlar nedeniyle üreticilerin en çok tercih ettiği anaç çeşididir. Bahar da araziye dikimi gerçekleşir. Dikiminden 3-4 ay sonra aşılanabilir. Bitkinin hızlı gelişmesini ve hızlı verim vermesini sağlar. Sulama yapılabildiği için yıllık sürgün uzunluğu diğer anaçlara göre daha uzun olmaktadır. Kendi halinde yetişmiş normal ağaçlardan çok daha verimli olurlar. Bitkinin verime yatma süresi 4 ile en geç 5 yıl içerisinde verim vermeye başlar.

                        

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.