Fidanlık, Tüm Fidan Çeşitleri
menubar
Sepetim Giriş Yap
750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO

Kargo Bilgileri

Sipariş onayı verilirken "Havale" ile ödeme seçeneğini tercih eden müşterilerimiz siparişini oluşturduktan sonra 2 iş günü içerisinde sipariş tutarını firmanın hesap numarasına ödemediği takdirde siparişi iptal edilir.

Siparişlerin Hazırlanması ve Sevkiyat

Ödeme işlemi tamamlanan kesin siparişler, sipariş tarihini takip eden ilk 15 (on beş) çalışma gününde sevk edilir.
Talep edilen ürün ya da ürünlerin stoklarda bulunmaması durumunda müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçerek teslim süresi ile ilgili bilgilendirecektir.

Ürünlerin tarafınıza sevk edilebilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir.

Teslimat ve Ücretlendirme

Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu alamamanız durumunda, siparişiniz aşağı yukarı 1 (bir) hafta sonrasında tekrar tarafımıza geri kargolanacaktır. Bu gibi durumda firmamıza gelen kargo tekrar adresinize sevk edildiğinde bu kez gönderi ücreti size ait olacaktır.

Ürünlerimizin üzerinde son tüketim tarihi olduğu için ambalajı açılmış ve son tüketim tarihine 30 gün kalmış ürünlerin iadesi yapılamamaktadır.

whatsapp Tıkla İletişime Geç - +90 (542) 119 99 82